HAKKIMIZDA

.Birçok alanda hizmet vermekte olan Köşkeroğlu firması öncelikle restaurant ve baklavacılık alanında ün yapmıştır. Bunun yanında profesyonelliğinden ödün vermeden; organziasyon ve catering alanlarında da hizmet vermektedir.


YVZ_4131 copy-min

Uzman Ellerden Lezzetli Yemekler

KÖŞKEROĞLU RESTAURANT

Firmamız 1946 yılında Hacı Mehmet Ali tarafından Gaziantep’te kurulmuştur. Gaziantep’te kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden 1986 yılında istanbul’da ilk şubemiz açılmıştır. 1986 yılından bu yana Süleyman Köşkeroğlu ve Cengiz Köşkeroğlu başkanlığında aynı işi titizlikle sürdürüyoruz. Karaköy merkez, Karaköy şube, Merter şube, Topçular şube, Başakşehir şube, Kuyumcukent şube, İstWest Köşkeroğlu Restaurant ve Eyüp fabrika satış mağazalarıyla hizmet vermekteyiz. İstanbul’da Köşkeroğlu yönetimi, Levent, Eyüp, Eda, Seray KÖŞKEROĞLU aile bireyleri tarafından işletilmektedir. Köşkeroğlu Restaurant işletmeciliği Eyüp Köşkeroğlu tarafından yapılmaktadır.


NEDEN BİZ?

BAZI ÖZELLİKLERİMİZ

ZENGİN MENÜMÜZ

Köşkeroğlu Restaurant mutfak ekibimizde bulunan uzman şeflerle sizlere en lezzetli yemek deneyimlerini kazandırmak istiyoruz. Rezervasyon yaparak bu lezzetli tatlara şahit olun.

DENEYİMLİ ŞEFLERİMİZ

Köşkeroğlu Restaurant olarak içeriği birbirinden zengin menümüzde çorba, kebap, salata, fırın yemekleri, hamburgerler dahil olmak üzere içerisinde birçok ürün mevcuttur.

UZUN YILLAR

Firmamız 1946 yılından beri hizmet vermektedir. Gaziantep'te kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden 1986 yılında istanbul'da ilk şubemiz açılmıştır.


UZMAN ŞEFLERİMİZ

PROFESYONEL MUTFAK

Birbirinden deneyimli şef kadrolarımızla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Köşkeroğlu Restaurant firması olarak kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden başarıların altına imza atıyoruz.